Hõbevalge Diana of Jarod tulemused PDF Prindi Saada link

 


Kuupäev           Koht                   Näitus, kohtunik                        Klass      Tulemused

 


 

 

 

8.05.2016 Rakvere Rahvuslik näitus Ava SP 1 SK PE 1 TP
Ricky Lochs-Romans (Netherlands) RÜP 3
7.05.2016 Rakvere Rahvuslik näitus Ava SP 1 SK PE2
Irina Azen (Belarus)
24.04.2016 Narva Rahvuslik näitus Ava SP 2 SK PE3
Olga Kojevnikova (Belarus)
23.04.2016 Narva Rahvuslik näitus Ava SP 1 SK PE3 SERT
Nebojsa Savicic (Serbia)
07.02.2016 Tallinn Samojeedi koerte erinäitus Ava SP 3
Fulierova (Slovakia)
23.08.20145 Tallinn Huskyde, samojeedi koerte ja Noo VH
grööni koerte erinäitus

Kim Leblanc, Kanada

 

22.08.2015 Tallinn "Balti Võitja 2015" Noo SP 1, SK
Hans Van Den Berg, Holland
27.06.2015 Riia "Läti Võitja 2015" Jun SP 1, SK, PE 4, SERT
Läti Vlastislav Vojtek, Slovakkia
31.05.2015 Tallinn Kelgukoerte erinäitus Noo VH
Karsten Gronas, Norra
30.05.2015 Tallinn "Eesti võitja 2015" Jun SP1, SK, TPJ, PE 4
EST JW 2015
11.04.2015 Tallinn RVN "Tallinna Võitja 2015" Jun SP 1, SK, PE 3
Gõran Bodegard, Rootsi
22.02.2015 Valmiera Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, JSERT, PE 1
Läti Anne Indergaard, Norra VSP
21.02.2015 Valmiera Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, JSERT, PE 2
Läti Vitautas Baranauskas, Leedu LV JCH, BALT JCH
15.02.2015 Tallinn Samojeedi koerte erinäitus Jun SP 1, SK, PE 3, JBISS 1
Renata Fosatti, Itaalia liikuja, ilme kandidaat
14.02.2015 Tallinn "Winter Cup 2015" Jun SP 1, SK, VSPJ
Eugene Yerusalimski, Venemaa TLN JWCUP 15
25.01.2015 Narva Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, TPJ, PE 1, TP
Tanya Ahlman-Stockmari, Soome RÜP 2, JBIS 4
24.01.2015 Narva Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, VSPJ, PE 2
21.12.2014 Vilnius "Vilnius Winter" Jun SP 1, JSERT, TPJ, VSP
Leedu Arne Foss, Norra LT JCH, EST JCH
20.12.2014 Vilnius "Christmas Cup 2014" Jun SP 1, JSERT, TPJ
Leedu Joan Walsh, Iirimaa
13.12.2014 Tallinn Jõulushow Jun SP, SK, TPJ
Iren Naarits, Eesti
29.11.2014 Narva Rahvuslik näitus Jun SP
Dušan Paunovic, Serbia
09.11.2014 Tartu Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, SK, JSERT, PE 2
Ineke Zwartman-Pinster,Holland
08.11.2014 Tartu Rahvusvaheline näitus Jun H
Leila Kärkas, Soome
12.10.2014 Valmiera Rahvuslik näitus Jun SP
Läti Alessandro Zeppi, Itaalia
11.10.2014 Valmiera Rahvuslik näitus Jun SP
Läti Tanya Ahlmar-Stocmari, Soome
28.09.2014 Tallinn Rahvuslik näitus Jun SP 3, SK, JSERT, PE 4
Tino Pehar, Horvaatia
27.09.2014 Tallinn Rahvuslik näitus Jun SP 2
Dagmar Klein, Rumeenia
07.09.2014 Tallinn 5. ja 8. rühma näitus Kuts TPK, EAH
Loreta Tamaševiciene, Leedu BEST IN SHOW 4
06.09.2014 Luige Rahvuslik näitus Kuts TPK, EAH
Jesper Andersson, Rootsi BEST IN SHOW
09.08.2014 Helsingi "Maailma Võitja 2014" Beebi EAH 4
Soome Mark Houston-Mcmillan
01.06.2014 Tallinn Põhjamaiste kelgukoerte en. Beebi EAH, TPB, BBISS 1
Rafael Garcia, Hispaania