Treasure Hunter Of Severnaya-Sam tulemused PDF Prindi Saada link

 


Kuupäev           Koht                   Näitus, kohtunik                        Klass      Tulemused

 


 

 

16.04.2016 Tallinn RV Tallinna Võitja 2016 Ava SP 1 SK PI1 TP CACIB
Paul Stanton (Sweden) BEST IN SHOW
06.03.2016 Vilnius "Vilnius CUP" Noo SP 1, SK, SERT, CACIB
Leedu Paula Heikkinen Lehkonen
05.03.2016 Vilnius "Leedu Võitja 2016" Noo SP 1, SK, PI 1, SERT
Leedu Kim Leblanc, Kanada CACIB, LT W 2016
07.02.2016 Tallinn ESTÜ erinäitus Noo VH
Jana Fulierova, Slovakkia
14.11.2015 Riia "Riia Võitja" Noo SP 1, SK, SERT, PI 3
Läti Yu-Feng (Alex) Zee, Taivan R-CACIB
06.09.2015 Oslo "Euroopa Võitja" Noo SP 1
Norra Marianne Holmi, Norra
23.08.2015 Tallinn Huskyde, samojeedi koerte ja Jun SP 1, SK, TPJ, PI 1, TP
grööni koerte erinäitus JBISS 2, RES BISS
22.08.2015 Tallinn "Balti Võitja 2015" Jun SP 3
Hans Van Den Berg, Holland
19.07.2015 Elva Rahvuslik Pepi näitus Jun SP 2
Pirjo Aaltonen, Soome
18.07.2015 Elva Rahvuslik LEKK-i näitus Jun SP1, SK, TPJ, PI1, VSP
Attila Czegedi, Ungari RES JBIS
27.06.2015 Riia "Läti Võitja 2015" Jun SP 1, SK, PI 2
Läti Vlastislav Vojtek, Slovakkia LV JW 2015
31.05.2015 Tallinn Kelgukoerte erinäitus Jun SP1, SK, VSPJ, PI 3
Karsten Gronas, Norra JUN BISS
30.05.2015 Tallinn "Eesti Võitja 2015" Jun SP1, SK, TPJ, PI 1, VSP
EST JW 2015
24.05.2013 Moletai Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, SK, JSERT, TPJ
Leedu
23.05.2015 Moletai Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, SK JSERT, TPJ
Leedu
22.05.2015 Moletai V rühma näitus Jun SP1, SK, JSERT, TPJ, TP
Leedu LT JCH, BALT JCH
03.05.2015 Riia V rühma erinäitus Jun SP 1, SK, JSERT, TPJ, PI
Läti Hans Van Den Berg, Holland
TP, LVJCH, EST JCH
11.04.2015 Tallinn RVN "Tallinna Võitja 2015" Jun SP 1, SK, JSERT, VSPJ
Gõran Bodegard, Rootsi PI 4, TLN JW 15
22.02.2015 Valmiera Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, JSERT, PI 1
Läti Anne Indergaard, Norra TP, RÜP 2
21.02.2015 Valmiera Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, JSERT, PI2
Läti Vitautas Baranauskas, Leedu
15.02.2015 Tallinn Samojeedi koerte erinäitus Jun SP 2, SK, PI liikuja
Renata Fosatti, Itaalia
14.02.2015 Tallinn "Winter Cup 2015" Jun SP 1, SK, JSERT,TPJ
Eugene Yerusalimski, Venemaa PI 3, TLN JWCUP 15
21.12.2014 Vilnius "Christmas Cup 2014" Kuts TP beebi, EAH
Leedu Arne Foss, Norra
20.12.2014 Vilnius Vilnius Winter Kuts TP beebi, EAH
Leedu Joan Walsh, Iirimaa
12.10.2014 Valmiera Rahvuslik näitus Beebi TP beebi, EAH
Läti Alessandro Zeppi, Itaalia BEST IN SHOW 2
11.10.2014 Valmiera Rahvuslik näitus Beebi TP beebi, EAH
Läti Tanya Ahlmar-Stocmari, Soome
07.09.2013 Tallinn Rahvuslik näitus Beebi TP beebi, EAH
Tino Pehar, Horvaatia BEST IN SHOW
27.09.2014 Tallinn Rahvuslik näitus Beebi TP beebi, EAH
Dagmar Klein, Rumeenia BEST IN SHOW 4
07.09.2014 Tallinn 5. ja 8. rühma näitus Beebi TP beebi, EAH
Loreta Tamaševiciene, Leedu BEST IN SHOW
06.09.2014 Luige Rahvuslik näitus Beebi TP beebi, EAH
Jesper Andersson, Rootsi BEST IN SHOW 4