Hõbevalge Coolio of Chase tulemused PDF Prindi Saada link

EST JCH, RUS JCH, LT JCH, LV JCH, BALT JCH, LT JW 2014, LV CH

ESTÜ AASTA NÄITUSE SAMOJEED 2013 "Parim kutsikas" ja  JUN VSP

ESTÜ AASTA NÄITUSE SAMOJEED 2014 "Parim juunior 2"

5 x Kuts BIS 1, 2 x JBIS 1, JBIS 3, BIS 2, BIS 3


Kuupäev           Koht                   Näitus, kohtunik                        Klass      Tulemused


 

 

 

22.02.2015 Valmiera Rahvuslik näitus Ava SP 1
Anne Indergaard, Norra
21.02.2015 Valmiera Rahvuslik näitus Ava SP 1, SK, PI 1, SERT, TP
Vitautas Baranauskas, Leedu RÜP 3, LV CH
15.02.2015 Tallinn Samojeedi koerte erinäitus Noo VH
parima ilme kandidaat
14.02.2015 Tallinn "Tallinn Winter Cup 2015" Ava SP 2
25.01.2015 Narva Rahvuslik näitus Ava SP 1
24.01.2015 Narva Rahvuslik näitus Ava SP 1, SK, PI 2
21.12.2014 Vilnius "Christmas Cup 2014" Noo SP 1, SERT, R-CACIB
Leedu Arne Foss, Norra
20.12.2014 Vilnius "Vilnius Winter" Noo SP 1, SERT
Leedu Joan Walsh, Iirimaa
09.11.2014 Jyvaskyla Rahvusvaheline näitus Noo VH 4
Soome Colin Reed, Inglismaa
12.10.2014 Valmiera Rahvuslik näitus Noo SP
Läti Alessandro Zeppi, Itaalia
11.10.2014 Valmiera Rahvuslik näitus Noo SP
Läti Tanya Ahlmar-Stocmari, Soome
09.08.2014 Helsingi "Maailma Võitja 2014" Jun SP
Soome Mark Houston-Mcmillan
05.07.2014 Pärnu Rahvusvaheline näitus Jun SP
Tomas Rohlin, Taani
22.06.2014 Tallinn Rahvuslik näitus Jun SP 2, SK, PI 2
Leif Lehmann Jörgensen, Norra
21.06.2014 Tallinn Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, TPJ, PI 1, TP
Kirill Borbosov, Venemaa RÜP 1, BIS 3
15.06.2014 Kotka "Kotkan Ruusu" RVN Noo SP 1, SK, RSERT
Soome Rony Doedins, Holland
14.06.2014 Kauhajoki Samojeedide erinäitus Noo SP 1, SK parima pea ja
Soome Val Freer, Inglismaa ilme kandidaat
01.06.2014 Tallinn Põhjamaiste kelgukoerte en. Jun SP
Rafael Garcia, Hispaania
31.05.2014 Tallinn "Eesti Võitja 2014" Jun SP
Klaus Strack, Saksamaa
20.04.2014 Narva Rahvusvaheline näitus Jun SP 2, SK, PI 4
Juta Haranen, Eesti
12.04.2014 Tallinn "Tallinna Võitja 2014" Jun SP 3, SK, PI 3
Christen Lang, Norra
30.03.2014 Rakvere Rahvuslik näitus Jun SP 3, SK, PI 3
Jasna Matejcic, Horvaatia
29.03.2014 Rakvere Rahvuslik näitus Jun SP 2, SK, PI 2
Zlatina Davidovska, Bulgaaria
23.03.2014 Riia Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, SK, JSERT
Läti Rony Doedins, Holland TPJ, PI 1, VSP
LV JCH, BALT JCH
22.03.2014 Riia "Latvian Winner 2014" Jun SP 1
Läti Maria Kavcic, Slovenia
09.03.2014 Vilnius "Vilnius Cup 2014" Jun SP 1, JSERT, TPJ
Leedu Iuza Beradze, Tšehhi BEST IN SHOW JUN
LT JCH
08.03.2014 Vilnius "Lithuanian Winner 2014" Jun SP 1, JSERT, TPJ
Leedu Zdenka Jilkova, Tšehhi TP, LT JW, RÜP 1
02.03.2014 Tallinn Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, VSPJ
Augustin Ionescu, Rumeenia PI 1, VSP
01.03.2014 Tallinn Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, JSERT, TPJ
Linda Volarikova, Slovakkia PI 1, VSP
BEST IN SHOW JUN
EST JCH
09.02.2014 Tallinn ESTÜ Samojeedide erinäitus Jun SP
Guido Schäfer, Saksamaa
25.01.2014 Narva Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, JSERT, PI 1
Tijana Konrad, Serbia TPJ, TP, RÜP 1
BEST IN SHOW
28.12.2013 Pihkva Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, JSERT, PI 1
Venemaa Nikolai Sedykh, Venemaa TPJ, TP, RÜP 1
RUS JCH
BEST IN SHOW 2
15.12.2013 Vilnius "Christmas Cup 2013" Jun VH
Leedu , Rootsi
14.12.2013 Vilnius "Vilnius Winter 2013" Jun SP 1, SK, VSPJ
Leedu LT JCH
30.11.2013 Narva Rahvuslik näitus Jun SP 1, SK, JSERT
Peter Haršanyi, Ungari PI 1, TPJ, VSP,
JBEST IN SHOW 3
20.10.2013 Rakvere Rahvuslik näitus Kuts TP, EAH
Natalia Sedykh, Venemaa BEST IN SHOW
19.10.2013 Rakvere Rahvuslik näitus Kuts TP, EAH
Ole Staunskjaer, Taani BEST IN SHOW
07.09.2013 Tallinn Rahvuslik näitus Kuts kuts 2. EAH
Karel Horack, Tšehhi
14.07.2013 Viimsi Rahvuslik näitus Beebi TP beebi, EAH
Gunnar Nymann, Taani BEST IN SHOW
13.07.2013 Viimsi Rahvuslik näitus Beebi TP beebi, EAH
Reet Lint, Eesti BEST IN SHOW
30.06.2013 Luige Rahvuslik näitus Beebi TP beebi, EAH
Desmond Kavanagh, Iirimaa BEST IN SHOW