Hõbevalge Apollo of Webmaster tulemused PDF Prindi Saada link

 

EST JCH, LT JCH, LV JCH, BALT JCH, EST CH, LV CH, LT CH, BALT CH, RUS CH, FIN CH

Leedu JUN Võitja 2011, LT CLUB JUN Võitja 2011

ESTÜ AASTA NÄITUSE SAMOJEED 2011 JUN VSP

3 x Jun BIS 1, 3 x BIS 1, 2 x BIS 2, BIS 3, BIS 4


Kuupäev        Koht                 Näitus, kohtunik                      Klass      Tulemused


 

 

09.08.2014 Helsingi "Maailma Võitja 2014" Ch SP
Soome Mark Houston-Mcmillan
01.06.2014 Tallinn Põhjamaiste kelgukoerte en. Ch SP
Rafael Garcia, Hispaania
31.05.2014 Tallinn Eesti Võitja 2014 Ch SP
Klaus Strack, Saksamaa
09.02.2014 Tallinn ESTÜ Samojeedide erinäitus Ch SP 3
Guido Schäfer, Saksamaa
08.06.2013 Samojeedide erinäitus Ch SP
Soome Franjo Kovacev, Horvaatia
01.06.2013 Tallinn "Eesti Võitja 2013" Ch SP 1, SK, PI 2
Salvador Janeiro, Portugal R-CACIB
04.05.2013 Konuvere Põhjamaiste kelgukoerte Ch SP 1, SK, PI 1, TP
erinäitus BEST IN SHOW
Erna Upmeijer, Holland
10.02.2013 Palivere ESTÜ Samojeedide erinäitus Ch SP 1, SK, PI 1, VSP
Karl-Erik Johansson, Rootsi
11.11.2012 Riia "Zooekspo 2012" Ch SP 2
Läti Jean-Jaq. Dupas, Prantsusmaa
12.08.2012 Pihkva "Pskovski Suvenir 2012" Ch SP, PI 1, CACIB, TP
Venemaa Rafael Malo Alcrudo, Hispaania
09.06.2012 Porvoo Samojeedide erinäitus Ch SP
Soome Eiwind Mjaerum, Norra
03.06.2012 Tallinn "Eesti Võitja 2012" Ch SP 2
Rune Fagerström, Soome
18.03.2012 Riia "Latvian Winner 2012" Ava VH
Läti Rita Kadike-Skadina, Läti
04.03.2012 Tallinn Rahvuslik näitus Ch SP 1, PI 1, TP
Vija Klucniece, Läti RÜP 3
03.03.2012 Talinn Rahvuslik näitus Ch SP 2, PI 4
Harry Tast, Soome
11.02.2012 Palivere ESTÜ erinäitus Ch SP
Peter Harsanyi, Ungari
28.01.2012 Narva Rahvuslik näitus Ava SP 1, PI 1, TP
Igor Selimovic, Horvaatia RÜP 1, BIS 2
22.01.2012 Kaunas Rahvuslik näitus Ava SP 1, PI 1, NSERT
Leedu Ligita Zake, Läti LT CH, BALT CH
21.01.2012 Kaunas Rahvuslik näitus Ava SP 1
Leedu Piotr Krol, Poola
15.01.2012 Tartu Rahvuslik näitus Ava SP 1, PI 2
Marie Petersen, Taan
14.01.2012 Tartu Rahvuslik näitus Ava SP 1, SERT, PI 2
Antonio Di Lorenzo, Norra EST CH
04.12.2011 Helsingi "Finnish Winner 2011" Noo SP 1, PI 2, SERT
Soome Liliane de Ridder-Onghena,BE R-CACIB (CACIB)
FIN CH
03.12.2011 Helsingi "Helsinki Winner 2011" Ava SP 1
Soome Hunnel Holm
30.10.2011 Riia Rahvusvaheline Noo SP 1, PI 2, SERT
Läti Juta Haranen, Eesti R-CACIB, LV CH
15.10.2011 Rakvere Rahvuslik näitus Noo SP 1, PI 2
Natalja Sedõhh, Venemaa
09.10.2011 Šiauliai Rahvuslik näitus Noo SP 1, PI 2
Leedu Elžbieta Augustyniak, Poola
08.10.2011 Valmiera Rahvuslik näitus Noo SP 1, PI 2
Läti Borge Espeland, Norra
27.08.2011 Väimela Rahvuslik näitus Noo SP 1, SERT 1
Juta Haranen, Eesti PI 1, TP, RÜP 1
BEST IN SHOW
21.08.2011 Tallinn Rahvusvaheline näitus Noo SP 1, SERT 1
Jelena Kruus, Eesti PI 1, CACIB
TP, RÜP 2
14.08.2011 Pihkva "Pskov Souvenir 2011" Noo SP 1, SERT
Venemaa Tibor Gellen, Ungari R-CACIB, RUS CH
24.07.2011 Jaunmarupe "Club Trophy" Noo SP 1, PI 4
Läti Olga Dolejšova, Tšehhi
23.07.2011 Jaunmarupe "Amber Summer" Noo SP 1, PI 3
Läti Galina Zhuk, Valgevene
19.06.2011 Pärnu "Pärnu Võitja" Ava SP 2
Jussi Liimatainen, Soome
18.06.2011 Pärnu "Pärnu Suvekarikas" Noo SP 1, PI 1, CACIB
Vadym Katsnelson, Ukraina VSP
17.06.2011 Pärnu V rühma erinäitus Ava SP 1, PI 1, TP
Natalja Sedõhh, Venemaa BIS 2
04.06.2011 Tallinn "Eesti Võitja 2011" Jun SP 2
29.05.2011 Moletai "Moletai Cup 2011" Jun SP 1, JSERT, TPJ
Leedu John Walsh, Iirimaa
28.05.2011 Moletai Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, JSERT, TPJ
Leedu Piotr Krol, Poola JBIS 1
27.05.2011 Moletai Põhjamaiste tõugude erinäitus Jun SP 1, JSERT, TPJ
Leedu Guido Schafer, Saksamaa TP, JBIS 1, BIS 1
LT CLUB JW
LT JCH, BALT JCH
23.04.2011 Narva Rahvuslik näitus Jun SP 1, JSERT, TPJ
Larisa Kizina, Venemaa PI 1, TP, RÜP 1
BIS 4
17.04.2011 Kekava 5. rühma näitus Jun SP 1, JSERT, TPJ
Läti L. Tsistjakova, Venemaa PI 1, EAH, TP
BIS 3
10.04.2011 Rakvere Rahvuslik näitus Jun SP1, JSERT
Tomasz Borkowski, Poola
09.04.2011 Rakvere Rahvuslik näitus Jun SP 2, PI 2
Marja Talvitie, Soome
20.03.2011 Vilnius "Vilnius Cup 2011" Jun SP 1, JSERT
Leedu Denis Kuzelj, Bulgaaria TPJ, JBIS 1
19.03.2011 Vilnius "Leedu Võitja 2011" Jun SP 1, JSERT
Leedu Mati Tuominen, Soome LT JW 2011
06.03.2011 Tallinn Rahvuslik näitus Jun SP 2, PI 3
Irina Azen, Valgevene
05.03.2011 Tallinn Rahvuslik näitus Jun SP 3
Nikolina Davidovska