Hõbevalge Arthur of Webmaster tulemused PDF Prindi Saada link

 

EST JCH, LT JCH, LV JCH, BALT JCH

EST CH, LT CH

EKL AASTA JUUNIORKOER 2010, EKL AASTA KOER 2011

2 x JUN BIS 1, 1 x JUN BIS 2, 2 x BIS 1, BIS 2


Kuupäev           Koht                      Näitus, kohtunik                     Klass     Tulemused


 

 

10.02.2013 Palivere ESTÜ Samojeedide erinäitus Ch SP 1, SK, PI 5


Karl-Erik Johansson, Rootsi











09.06.2012 Porvoo Samojeedide erinäitus Ava SP 3

Soome Eiwind Mjaerum, Norra






19.05.2012 Salzburg "Maailma Võitja 2012" Ch SP

Austria Ronald Menaker, USA






01.04.2012 Rakvere Rahvuslik näitus Ava SP 1, SERT, PI 1


Maria Soleckyi-Szpunar, Poola
EST CH, VSP





31.03.2012 Rakvere Rahvuslik näitus Ava SP 2, SERT 3, PI 4


Markku Mähönen, Soome






11.02.2012 Palivere ESTÜ erinäitus Ava SP 3


Peter Harsanyi, Ungari











18.12.2011 Vilnius Christmas Cup 2011 Ava SP 1, PI 1, NSERT

Leedu Arne Foss, Norra
TP, CACIB





17.12.2011 Vilnius Vilnius Winter 2011 Ava SP 1, PI 2

Leedu







04.12.2011 Helsingi "Finnish Winner 2011" Ava SP 2

Soome Liliane de Ridder-Onghena,BE






03.12.2011 Helsingi "Helsinki Winner 2011" Noo SP 1

Soome Hunnel Holm






26.11.2011 Narva Rahvuslik näitus Noo SP 1, PI 2


Maciej Kozber, Poola






06.11.2011 Tartu Rahvusvaheline näitus Ava SP 1, PI 4


Tapio Eerola, Soome






05.11.2011 Tartu Rahvusvaheline näitus Ava SP 1, PI 1, CACIB


Sonia Philippou, Küpros
TP, RÜP 1




BIS 2





11.09.2011 Viimsi Rahvuslik näitus Ava SP 1, SERT 1, PI 1


Arne Foss, Norra
TP, RÜP 1, BIS 1





20.08.2011 Tallinn Rahvusvaheline näitus Noo SP 1, PI 2,


Karl - Erik Johansson, Rootsi
R-CACIB





31.07.2011 Ülenurme Rahvuslik näitus Noo SP 1, PI 2


Gunnar Nymann, Taani






30.07.2011 Ülenurme Rahvuslik näitus Noo SP 1, PI 2


Jaroslava Ovesna, Tšehhi






17.07.2011 Viimsi Rahvuslik näitus Noo SP 1, SERT 1, PI 1


Bierluigi Buratti, Italia
TP, RÜP 3





16.07.2011 Viimsi Rahvuslik näitus Noo SP 1, SERT 1, PI 1


Augustin Ionescu, Rumeenia
TP, RÜP 1, BIS 1





19.06.2011 Pärnu "Pärnu Võitja" Noo EX 1, SERT 1, PI 1


Jussi Liimatainen, Soome
CACIB, TP, RÜP 2





18.06.2011 Pärnu "Pärnu Suvekarikas" Ava SP 1,SERT 2, PI 2


Vadym Katsnelson, Ukraina
R-CACIB





17.06.2011 Pärnu V rühma erinäitus Noo SP 1, SERT 4, PI 3


Natalja Sedõhh, Venemaa






4.06.2011 Tallinn "Eesti Võitja 2011" Ava SP 1, PI 3


Fernando Rodriges, Portugal






20.03.2011 Vilnius "Vilnius Cup 2011" Ava SP 1, N SERT, PI 1

Leedu Denis Kuzelj, Bulgaaria
TP, CACIB




RÜP 1, BIS 2





19.03.2011 Vilnius "Leedu Võitja 2011" Ava SP 1, SERT, PI 2

Leedu Mati Tuominen, Soome
R - CACIB





13.02.2011 Tallinn ESTÜ erinäitus Jun SP 2, PI 1


Andrea Eicher, Šveits











19.12.2010 Vilnius "Christmas Cup 2010" Jun SP 1, TPJ, PI 1

Leedu Saija Juutilainen, Soome
TP, RÜP 2




JBIS 1





18.12.2010 Vilnius "Vilnius Winter 2010" Jun SP 2

Leedu Joan Walsh, Iirimaa






05.12.2010 Sankt Peterburg "RKF President Cup 2010" Jun SP 2

Venemaa Jelena Krutšenko, Venemaa






04.12.2010 Sankt Peterburg "Nevski Võitja 2010" Jun SP 2

Venemaa Jelena Kruus, Eesti






27.11.2010 Sillamäe Rahvuslik näitus Jun SP 1, PI 2,TPJ


Otokar Vondrous, Tšehhi
JBIS 2





07.11.2010 Tartu Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, JSERT,


Primos Peer, Sloveenia
TPJ, PI 1, TP




JBIS 1





06.11.2010 Tartu Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, JSERT


Manuel Loureiro Borges,
TPJ, PI 3


Portugal






16.10.2010 Rakvere Rahvuslik näitus Jun SP 1, JSERT


Tomasz Borkowski, Poola
TPJ, TP





10.10.2010 Šiauliai Rahvuslik näitus Jun SP 1, JSERT

Leedu Csepai Istvan, Ungari
TPJ, TP




RÜP 1





09.10.2010 Limbaži Rahvuslik näitus Jun SP 1, JSERT

Läti Larisa Kizina, Venemaa
TPJ, TP




RÜP 2





21.08.2010 Tallinn Rahvusvaheline näitus Kuts VSP, EAH


Marija Kavcic, Sloveenia






03.07.2010 Tallinn Rahvuslik näitus Kuts SP 1,TP, EAH


Jelena Senashenko, Venemaa
BIS 2