Tähekiir White Emily tulemused PDF Prindi Saada link

 

EST JCH, LT JCH, LV JCH, BALT JCH

Valgevene Võitja 2009

EST CH, LV CH, LT CH, BALT CH, BY CH, FIN CH, RUS CH, C.I.B.

 

 

Kuupäev           Koht                  Näitus, kohtunik                    Klass         Tulemused


 

 

04.05.2013 Konuvere Põhjamaiste kelgukoerte Järglaste SP 1
erinäitus klass BIS 1
Erna Upmeijer, Holland
09.06.2012 Porvoo Samojeedide erinäitus Ch SP
Soome Eiwind Mjaerum, Norra
19.05.2012 Salzburg "Maailma Võitja 2012" Ch SP
Austria Ronald Menaker, USA

20.03.2011 Vilnius "Vilnius Cup 2011" Ch SP 1, SERT
Leedu Denis Kuzelj, Bulgaaria PE 1,CACIB
C.I.B.
19.03.2011 Vilnius "Leedu Võitja 2011" Ch SP 2
Leedu Mati Tuominen, Soome
13.02.2011 Tallinn ESTÜ erinäitus Ch SP
Andrea Eicher, Šveits
19.12.2010 Vilnius "Christmas Cup 2010" Ch SP 1, PE 2
Leedu Saija Juutilainen, Soome R-CACIB
18.12.2010 Vilnius "Vilnius Winter" Ch SP 1, PE 1
Leedu Joan Walsh, Iirimaa CACIB
05.12.2010 Sankt Peterburg "Nevski Võitja 2010" Ch SP 1, SERT
Venemaa Jelena Krutsenko, Venemaa
04.12.2010 Sankt Peterburg "Nevski Võitja 2010" Ch SP 1, SERT
Venemaa Jelena Kruus, Eesti VSP, CACIB
07.11.2010 Tartu Rahvusvaheline näitus Ch SP 2, PE 2
Primos Peer, Sloveenia R-CACIB
06.11.2010 Tartu Rahvusvaheline näitus Ch SP 3, PE 4
Manuel Loureiro Borges,
Portugal
30.10.2010 Riia "Balti Võitja 2010" Ch SP 3
Läti Luis Gorjao-Henriques
Portugal
02.10.2010 Celje "Euroopa Võitja 2010" Ch SP
Sloveenia Svend Lovenkjaer, Taani
01.10.2010 Celje Euroopa V rühma erinäitus Ch SP 1, PE 2
Sloveenia Anrej Kocar, Slovenia
22.08.2010 Tallinn Rahvusvaheline näitus Ch SP 1, PE 4
Blaz Kavcic, Sloveenia
21.08.2010 Tallinn Rahvusvaheline näitus Ch SP 1, PE 2
Marija Kavcic, Sloveenia R-CACIB
08.08.2010 Kuopio "Sawo Show" RV näitus Ch SP 3
Soome Knut-Sigurd Wilberg, Norra
07.08.2010 Kuopio "Sawo Show" RV näitus Ch SP
Soome Keith Nathan, Inglismaa
06.08.2010 Kuopio "Sawo Show" RV näitus Ch SP
Soome Rainer Vuorinen, Soome
18.07.2010 Haapsalu Rahvuslik näitus Ch SP 1, PE 2
Michael Forte, Iirimaa
17.07.2010 Pärnu Rahvusvaheline näitus Ch SP 2, PE 3
Katrin Lahi, Eesti





01.11.2009 Riia Rahvusvaheline näitus Ch SP 2
Läti "Zooekspo"
Vija Klucniece, Läti
31.10.2009 Riia Rahvusvaheline näitus Ch SP, PE 4
Läti "Zooekspo" R-CACIB
Vija Klucniece, Läti
17.10.2009 Rakvere Rahvuslik näitus Ch SP 1, PE 1
Theo Leenen, Belgia VSP
09.10.2009 Mammeny Mlyn Samojeedi koerte erinäitus Ava SP 1, PE 2
Slovakkia Kathleen Roland, USA SERT
08.10.2009 Bratislava "Maailma Võitja 2009" Ava SP
Slovakkia Tabo Giovanni Battista, Itaalia
27.09.2009 Eckerö Rahvusvaheline näitus Ch SP 2, SERT
Soome Martha Heine, Saksamaa R-CACIB
12.09.2009 Tallinn Rahvuslik näitus Ch VH
Zidy Munsterheilm, Soome
30.08.2009 Minsk Ava SP 2
Valgevene Olga Goncharuk, Ukraina
29.08.2009 Minsk "Valgevene Võitja 2009" Ava SP 1, SERT
Valgevene Teo Leenen, Belgia BY W 2009
22.08.2009 Tallinn "Balti võitja 2009" Ch SP 4
Cathy, Delmar, Iirimaa
15.08.2009 Väimela Rahvuslik näitus
Ljubov Terentjeva, Venemaa Ava SP 1
09.08.2009 Druskininkai Põhjamaiste tõugude erinäitus Ava SP 1, PE 3
Leedu Kim Leblanc, Kanada SERT
08.08.2009 Druskininkai "Dzukia Cup 2009" Ava EX 1, SERT
Leedu Paul Scanlon, Iirimaa
07.08.2009 Druskininkai "Dzukia Summer 2009" Ava SP 1, SERT
Leedu Anette Bystrup, Taani R-CACIB
26.07.2009 Split "Four Summer Night Shows" Ava SERT
Horvaatia Barbka Novak, Sloveenia R-CACIB
25.07.2009 Split Rahvuslik näitus Ava SERT
Horvaatia Marja Talvitie, Soome TP
24.07.2009 Split "Four Summer Night Shows" Ava SERT
Horvaatia Andrezej Kazimerski, Poola R-CACIB
23.07.2009 Split Rahvuslik näitus Ava SERT
Horvaatia Carlos Renau,
05.07.2009 Luige Rahvuslik näitus Ava SP 1, PE 1
Andrezej Kazimerski, Poola TP, RÜP 3
28.06.2009 Ogre V rühma näitus Ava SP 1, SERT
Läti Kornelia Butrimova, Leedu PE 2
28.06.2009 Ogre Rahvuslik näitus Ava SP 2
Läti Kornelia Butrimova, leedu
27.06.2009 Pärnu Rahvusvaheline näitus Ava PE 1, SERT
Jelena Kruus, Eesti TP, CACIB
14.06.2009 Riia Rahvusvaheline näitus Noo SP 2, PE 3
Läti Geir Pedersen, Norra
13.06.2009 Riia Rahvusvaheline näitus Noo SP 2, PE 4
Läti Gerard Jipping, Holland
07.06.2009 Tallinn V rühma erinäitus Noo VH
Robert Blümel, Austria
06.06.2009 Tallinn "Eesti Võitja 2009" Noo SP 1, PE 3
Chie Eijma, Jaapan
22.03.2009 Riia "Latvian Winner 2009" Noo SP 1, PE 4
Läti Boris Spoljaric, Horvaatia
15.03.2009 Vilnius "Vilnius Cup 2009" Noo SP 1, PE 3
Leedu Reicher Dubravka, Horvaatia SERT
14.03.2009 Vilnius "Lithuanian Winner 2009" Noo SP 1, PE 2
Leedu Nikolai Sedykh, Venemaa SERT
R-CACIB
15.02.2009 Tallinn Rahvusvaheline näitus Noo VH
Giuseppe Alessandro, Itaalia
14.02.2009 Tallinn ESTÜ erinäitus Noo SP 1
Matti Tuominen, Soome
29.11.2008 Sillamäe Rahvuslik näitus Noo SP 1, PE 2
Pawel Szemraj, Poola
09.11.2008 Tartu Rahvusvaheline näitus Noo SP 2
Mario Riviere, Hispaania
25.10.2008 Rakvere Rahvuslik näitus Jun SP 1, TPJ
Matti Tuominen, Soome JSERT, PE 1
VSP
12.10.2008 Vilnius "Golden Cup 2008" Jun SP 1, JSERT
Leedu M. Vretenicic, Montenegro TPJ
11.10.2008 Vilnius "Vilnius Automn 2008" Jun SP 2
Leedu Otakar Vondrous, Tšehhi
05.10.2008 Budapest "European Winner 2008" Jun SP 3
Ungari Eiwind Mjaerum, Norra
21.09.2008 Panevezys Rahvslik näitus Jun SP 1, TPJ
Leedu Natalja Nekrošiene, Leedu JSERT, TP
07.09.2008 Kaunas Rahvuslik näitus Jun SP 1, JSERT
Leedu Leni Finne, Soome
06.09.2008 Lagedi Rahvuslik näitus Jun SP 3, PE 3
Zeljka Fon Zidar, Sloveenia
23.08.2008 Väimela Rahvuslik näitus Jun SP 1, TPJ
Grita Joneliene, Leedu JSERT, PE 1
VSP
16.08.2008 Tallinn Rahvuslik näitus Jun VH 2
Maret Kärdi, Eesti
20.07.2008 Ogre Rahvuslik näitus Jun SP 1, PE 1
Läti Andrzej Szutkiewicz, Poola JSERT, VSP
19.07.2008 Haapsalu ESTÜ Clubshow 2008 Jun SP 1, VSPJ
Wesley McCrum, Iirimaa Parim ilme
19.07.2008 Haapsalu Rahvuslik näitus Jun VH 2
Gunnar Nymann, Taani
01.06.2008 Tallinn V rühma näitus Jun SP 2
Dr. Augustin Ionescu, Rumeenia
31.05.2008 Tallinn "Eesti Võitja 2008" Jun SP 3
Eva Borg, Rootsi
01.12.2008 Tallinn Kutsikate jõulushow Kuts
VH 2
Maret Kärdi, Eesti

 

-->