Hõbevalge Arabella of Webmaster tulemused PDF Prindi Saada link

 

EST JCH, LV JCH, LT JCH, BALT JCH, RUS JCH, BY JCH

LT CLUB W - 2011

EST CH, LV CH, LT CH, BALT CH,  RUS CH

 

Kuupäev           Koht                  Näitus, kohtunik                     Klass         Tulemused


 

 

09.08.2014 Helsingi Maailma Võitja 2014 Ch SP
Soome Mark Houston-Mcmillan
04.05.2013 Konuvere Põhjamaiste kelgukoerte Ch SP 1, SK, PE 1, VSP
erinäitus
Erna Upmeijer, Holland
11.11.2012 Riia "Zooekspo 2012" Ch SP 2
Läti Jean-Jaq. Dupas, Prantsusmaa
12.08.2012 Pihkva "Pskovski Suvenir 2012" Ch SP, PE 1, CACIB
Venemaa Rafael Malo Alcrudo, Hispaania
09.06.2012 Porvoo Samojeedide erinäitus Ch SP
Soome Eiwind Mjaerum, Norra
19.05.2012 Salzburg "Maailma Võitja 2012 Ch SP
Austria Ronald Menaker, USA
18.03.2012 Riia Latvian Winner 2012 Ava VH
Läti Mona Selbach, Norra
11.02.2012 Palivere ESTÜ erinäitus Ch SP
Peter Harsanyi, Ungari
15.01.2012 Tartu Rahvuslik näitus Ava SP 1, PE 4
Marie Petersen, Taan
14.01.2012 Tartu Rahvuslik näitus Ava SP 1, SERT, PE 2
Antonio Di Lorenzo, Norra EST CH, BALT CH





18.12.2011 Vilnius "Christmas Cuo 2011" Ava SP 2
Leedu Arne Foss, Norra
17.12.2011 Vilnius "Vilnius Winter 2011" Ava SP 2
Leedu
04.12.2011 Helsingi "Finnish Winner 2011" Noo SP 2
Soome Liliane de Ridder-Onghena,BE
03.12.2011 Helsingi "Helsinki Winner 2011" Noo VH
Soome Gunnel Holm, Soome
30.10.2011 Riia Rahvusvaheline näitus Noo SP 1, PE 2
Läti Juta Haranen, Eesti R-CACIB
14.08.2011 Pihkva "Pskovski Suvenir 2011" Noo SP 1, SERT
Venemaa Tibor Gellen, Ungari CACIB, RUS CH
(ootel)
24.07.2011 Jaunmarupe "Club Trophy" Noo SP 1, PE 2
Läti Olga Dolejšova, Tšehhi
23.07.2011 Jaunmarupe "Amber Summer" Noo SP 1, SERT
Läti Galina Zhuk, Valgevene PE 2
LV CH (ootel)
19.06.2011 Pärnu "Pärnu Võitja" Ava SP 1, SERT 3,
Jussi Liimatainen, Soome PE 3
18.06.2011 Pärnu "Pärnu Suvekarikas" Ava SP 1
Vadym Katsnelson, Ukraina
17.06.2011 Pärnu V rühma erinäitus Ava SP 1, SERT 4
Natalja Sedõhh, Venemaa
04.06.2011 Tallinn "Eesti Võitja 2011" Noo VH
Fernando Rodriques, Portugal
29.05.2011 Moletai "Moletai Cup 2011" Ava SP 1, NSERT
Leedu John Walsh, Iirimaa CACIB
28.05.2011 Moletai Rahvusvaheline näitus Ava SP 2
Leedu Piotr Krol, Poola
27.05.2011 Moletai Põhjamaiste tõugude erinäitus Ava SP 1, NSERT
Leedu Guido Schafer, Saksamaa LT CLUB W-11
20.03.2011 Vilnius "Vilnius Cup 2011" Ava SP 1, SERT
Leedu Denis Kuzelj, Bulgaaria PE 2,
R - CACIB
LT CH (ootel)
19.03.2011 Vilnius "Leedu Võitja 2011" Ava SP 3
Leedu Mati Tuominen, Soome
07.03.2011 Minsk Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, JSERT
Valgevene Manuel Loureiro Borges VSPJ
06.03.2011 Minsk Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, JSERT
Valgevene Via Klucniece, Leedu VSPJ
13.02.2011 Tallinn ESTÜ erinäitus Jun SP
Andrea Eicher, Šveits





19.12.2010 Vilnius "Christmas Cup 2010" Jun SP 1, JSERT
Leedu Saija Juutilainen, Soome VSPJ
18.12.2010 Vilnius "Vilnius Winter 2010" Jun SP 2
Leedu Joan Walsh, Iirimaa
12.12.2010 Kekava V rühma näitus Jun SP 1, JSERT
Läti Katarzina Fiszdon, Poola PE 3
11.12.2010 Liepaja Rahvuslik näitus Jun SP 2
Läti Jens Utke Ramsing, Taani
05.12.2010 Sankt Peterburg "RKF President Cup 2010" Jun SP 1, JSERT
Venemaa Jelena Krutšenko, Venemaa VSPJ
04.12.2010 Sankt Peterburg "Nevski Võitja 2010" Jun SP 1, JSERT
Venemaa Jelena Kruus, Eesti VSPJ
27.11.2010 Sillamäe Rahvuslik näitus Jun SP 1, JSERT
Otokar Vondrous, Tšehhi VSPJ, PE 2
07.11.2010 Tartu Rahvusvaheline näitus Jun SP 1, JSERT
Primos Peer, Sloveenia VSPJ
06.11.2010 Tartu Rahvusvaheline näitus Jun SP 2
Manuel Loureiro Borges,
Portugal
30.10.2010 Riia "Balti Võitja 2010" Jun VH
Läti Luis Gorjao-Henriques
Portugal
16.10.2010 Rakvere Rahvuslik näitus Jun SP 1, JSERT
Tomasz Borkowski, Poola VSPJ, PE 3
10.10.2010 Šiauliai Rahvuslik näitus Jun SP 1,PE 4
Leedu Csepai Istvan, Ungari
09.10.2010 Limbaži Rahvuslik näitus Jun SP, EAH
Läti Larisa Kizina, Venemaa
02.10.2010 Celje "Euroopa Võitja 2010" Jun VH
Sloveenia Svend Lovenkjaer, Taani
01.10.2010 Celje Euroopa V rühma erinäitus Jun SP
Sloveenia Anrej Kocar, Slovenia
22.08.2010 Tallinn Rahvusvaheline näitus Kuts TP, EAH
Blaz Kavcic, Sloveenia
21.08.2010 Tallinn Rahvusvaheline näitus Kuts TP, EAH
Marija Kavcic, Sloveenia
08.08.2010 Kuopio "Sawo Show" RV näitus Kuts EAH
Soome Knut-Sigurd Wilberg, Norra
07.08.2010 Kuopio "Sawo Show" RV näitus Kuts TP, EAH
Soome Keith Nathan, Inglismaa
06.08.2010 Kuopio "Sawo Show" RV näitus Kuts TP, EAH
Soome Rainer Vuorinen, Soome
18.07.2010 Haapsalu Rahvuslik näitus Kuts TP, EAH
Michael Forte, Iirimaa
17.07.2010 Pärnu Rahvusvaheline näitus Kuts TP, EAH
Katrin Lahi, Eesti
11.07.2010 Ülenurme Rahvuslik näitus Kuts TP, EAH
Camila Ricard Mas, Hispaania
10.07.2010 Räpina Rahvuslik näitus Kuts TP, EAH
Ann Cuthbert, Iirimaa
06.06.2010 Tallinn V rühma erinäitus Kuts TP, EAH
Terje Lindström, Norra